Celebrities Gossip Showbiz

Meriton Mjekiqi postoi një foto në “Instagram”, Ilnisa Agolli ka diçka për t’i thënë!

Finalja e emisionit më të përfolur shqiptar momentalisht, “Big Brother VIP 3” dhe rrugëtimit të pesë finalistëve u mbajt me 25 Maj në Top Channel. Një reality-show i mbushur me lot, surpriza, dashuri, arritje, çmenduri, por mbi të gjitha transparencë. Edicionin e tretë të “Big Brother Vip”  fituese u shpall Egla Ceno.

Një ditë më parë Meriton Mjekiqi ka ndarë me ndjekësit e tij të shumtë një foto ku shfaqet vetëm ai. Teksa postimi ka marrë mijëra pëlqime dhe komente, vëmendjen më të madhe e merr shkrimi i Ilnisa Agollit.

Fryma ime

Ish-banorja Ilnisa Agolli ka publikuar një fotografi, ku shihet së bashku me partnerin e saj, Meriton Mjekiqin, ku ky i fundit është duke e puthur në faqe. Megjithëse të gjithë vëmendjen e ka marrë komenti i Meritonit, i cili i ka shprehur dashurinë të dashurës së tij.