Celebrities Gossip Showbiz

Mes thashethemeve se janë zënë, publikohet video e parë e Victoria Beckham dhe Nicola Pletz!

Victoria Beckham u pa duke biseduar me djalin e saj Brooklyn jashtë shfaqjes së saj në Javën e Modës në Paris, ndërsa Nicola Peltz shoqërohej me të dashurën e Cruz, Tana Holding, ndërsa familja u ribashkua pas thashethemeve për grindje.

Victoria, 48, i kishte bërë një ftesë djalit të saj të madh, Brooklyn, 23, dhe gruas së tij, Nicola, 27, për debutimin e saj të modës franceze të premten pas thashethemeve për një grindje familjare. Çifti mori pjesë dhe mbërriti gjysmë ore më herët për të treguar mbështetjen e tyre, me shumë përqafime që po ndodhin kur të gjithë u ribashkuan për herë të parë që nga kjo verë, tha një burim në dhomë.

Dhe pamjet e marra jashtë ngjarjes tregojnë Victoria duke qeshur me djalin e saj Brooklyn, ndërsa Nicola shoqërohej me të dashurën e Cruz, Tana Holding dhe Harper Seven. Në klipin prej 30 sekondash, Victoria duket magjepsëse me një fustan të zi teksa bisedon me Brooklyn, i cili shihet duke buzëqeshur shumë teksa ai shijon një pije.

Gjatë bisedës së tyre, një grua i afrohet Victoria-s, por ajo tregon djalin e saj dhe në vend të kësaj vazhdon bisedën e tyre, me gruan duke u larguar. Nëna dhe djali më pas shkojnë drejt Nicola-s, e cila është përballë në anën tjetër ndërsa bisedon me motrën e Brooklyn, Harper, 11 vjeç, dhe të dashurën modele të Cruz, Tana.

@gala.fr

#victoriabeckham #harperbeckham #nicolapeltzbeckham #brooklynbeckham #VBSS23 #parisfashionweek #tiktokfashion

♬ CLOSE MY EYES – Ki