Celebrities Gossip Showbiz

E gjithë familja Beckham krah Victoria-s, edhe Nicola Peltz është e pranishme…

Rreshti i parë i një shfaqje mode është ndoshta një nga vendet më të ngrohta në tokë. Një vend ku dashuria, edhe nëse është krejtësisht e pasinqertë, shpesh shfaqet plotësisht. E megjithatë, në shfaqjen inauguruese të Victoria Beckham në Javën e Modës në Paris dje, kjo mungoi dukshëm.

Pak para shfaqjes së koleksionit Pranverë/Verë 2023 të Beckham, modeluar nga Bella Hadid ndër të tjera, erdhi spektakli i ribashkimit kaq publik të familjes Beckham. Thuhet se ka ende keqkuptime midis stilistes së modës Victoria dhe Nicola Peltz, modeles/trashëgimtares dhe gruas së djalit më të madh të Beckham, Brooklyn.

Që nga dasma e Brooklyn dhe Nicola në prill, familja duket se i ka parë të sapomartuarit vetëm një herë, për darkë në korrik. Thjesht, secila palë ka refuzuar të pëlqejë çdo postim të mediave sociale të vendosur nga pala tjetër. Burime të shumta thonë se tensionet që u ngritën gjatë planifikimit të dasmës kanë rezultuar të vështira për t’u kapërcyer në muajt në vijim.

Brooklyn, 23, dhe Nicola, 27, zunë vendet e tyre në shfaqje rreth gjysmë ore para se të fillonte. Ishte debutimi i Victoria-s dhe u mbajt në kishën dhe manastirin e shekullit të 17-të të Val-de-Grace në rrethin e 5-të. Çifti ishin ulur vetëm disa vende larg nga pjesa tjetër e familjes. Ata kanë qenë shumë të dukshëm gjatë Javës së Modës në Paris, duke postuar një sërë fotosh në Instagram, ku shihet duke shijuar qëndrimin e tyre në qytet.