Celebrities Gossip Showbiz

Mjaftoi një foto me rroba banje…/Reperja Lizzo nuk komplimentohet aspak për dukjen e saj!

Reperja e njohur amerikane Lizzo, ka publikuar së fundmi disa foto në rrjetin e saj social Instagram, ku shfaqet me rroba banje dhe ka shkaktuar një “lum” komentesh. “Ajo padyshim nuk është e kënaqur me peshën e saj, sepse vazhdimisht flet se si është e lumtur në lëkurën e saj. Vishu dhe ji e lumtur, ne nuk duam të dimë se si duket trupi jot”. “Kjo femër nuk është tërheqëse. Ajo kurrë nuk do t’i bëjë njerëzit të mendojnë ndryshe”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lizzo (@lizzobeeating)

“Do ta printoj këtë foto dhe do ta vendos në frigorifer që ta shoh sa herë që shkoj për ta tepruar me ushqim”- janë vetëm disa nga ofendimet që ajo ka marrë. Lizzo ka theksuar gjatë gjithë kohës se nuk i vjen turp për peshën e saj dhe vazhdimisht inkurajon gratë e tjera që të ndihen rehat në lëkurën e tyre. Reperja ka shprehur se:

E di që nuk jam i vetmi person që marr ofendime në internet. Shumë gjimnazistë ngacmohen nga bashkëmoshatarët e tyre dhe nuk dinë si t’i kapërcejnë problemet. Nëse më shohin duke u përballur me sukses, ndoshta do ta kuptojnë se edhe ata mund të kenë sukses në të.

Në tetor të vitit të kaluar, këngëtarja lançoi një linjë të modës të quajtur Yitty, me veshje për gratë me linja të holla, por edhe për ato të kolme.