Celebrities Gossip Showbiz

Nicola Peltz ‘thyen heshtjen’ dhe sqaron ku nisën keqkuptimet mes saj dhe Victoria!

Nicola Peltz më në fund ka thyer heshtjen e saj për luftën e ftohtë të përfolur me Victoria Beckham në një intervistë të përbashkët me bashkëshortin Brooklyn për Variety.

E sapomartuara, 27 vjeçe, ndau një mesazh të fshehtë për njerëzit që të bëjnë të ndihesh keq krahas një fotoje të sinqertë të saj me sy të kuq të përlotur katër ditë më parë mes zhurmave të një mosmarrëveshjeje.

Por, pavarësisht se nuk kishte folur më parë, Nicola e ka thyer heshtjen dhe tha se beson se gjithçka filloi kur ajo nuk veshi një fustan nusërie të dizajnuar nga Victoria Beckham për dasmën në prill dhe në vend të kësaj zgjodhi Valentino. Ajo i tha publikimit:

Unë do ta vishja dhe doja shumë, dhe më pas, disa muaj më vonë, ajo kuptoi se atelieja e saj nuk mund ta bënte këtë, kështu që më duhej të zgjidhja një fustan tjetër. Ajo nuk tha që nuk mund ta veshësh. Nuk thashë që nuk doja ta vishja. Aty nisi.

Brooklyn, në një mbrojtje mjaft të heshtur, shtoi:

Të gjithë shkojnë mirë.

Gjatë fundjavës Nicola postoi një foto të saj në Instagram duke u dukur sikur kishte qarë së bashku me një mbishkrim. Postimi i Nicola-s vjen mes muajsh të dyshuar të tensionit të ftohtë me vjehrrën e saj të re, pasi raportet pretenduan se Nicola dhe Victoria, 48 vjeç, nuk e durojnë njëra-tjetrën dhe nuk flasin.