Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Një burrë lakuriq tenton të hyjë në pishinën e Kendall Jenner, ja çfarë bën ajo…

Kendall Jenner ka forcuar ekipin e sigurisë së shtëpisë, pasi një burrë u përpoq të notonte i zhveshur në pishinën e saj, shkruan TMZ.

Burime të zbatimit të ligjit thanë për TMZ  se një 27-vjeçar ka shkuar në pronën e Kendall L.A rreth orës dy të mëngjesit të së dielës dhe filloi të trokiste në dritare ndërsa thirri emrin e saj.

Thuhet që Kendall ishte në atë kohë në një vend të sigurt dhe alarmi i sigurisë bëri që rojet të ndiqnin lëvizjet e burrit, por djali ishte zhveshur në përpjekje për të hyrë në pishinën e saj.

Burimet thonë se ai u ndalua nga rojet e sigurisë derisa policët e arrestuan atë për shkelje të privatësisë.

Thuhet që ai nuk ka pasur kurrë më pare kontakt me Kendall dhe pasi kaloi 6 orë në paraburgim, ai u la i lirë për shkak të protokolleve të COVID-19 në burg.

Burime pranë Kendall tregojnë se ka pasur masa shtesë sigurie të vendosura në shtëpinë e saj që nga incidenti, duke përfshirë më shumë roje të armatosura.