Celebrities Gossip Showbiz

Një takim romantik i fshehtë, Leonardo DiCaprio dhe Gigi Hadid shihen së bashku!

Leonardo DiCaprio shijoi një darkë të qetë me modelen Gigi Hadid, ndërsa dyshja doli në Nju Jork të dielën. Fituesi i çmimit Oscar, 48 vjeç, veshi kapelën e tij të zezë me firmën LA Dodgers ndërsa dilte nga Cipriani veçmas nga ylli i kopertinës së Vogue, Gigi, 27 vjeç.

Ylli i Titanikut kishte veshur një xhaketë të zezë, xhinse dhe atlete të bardha, të shoqëruar me kapelën e tij dhe një maskë për fytyrën teksa ecte me një shoqërues. Gigi shfaqi barkun e saj me një bluzë të zezë, të bashkuar me pantallona të ndezura dhe një xhaketë lëkure të zezë, ndërsa u përpoq të fshihte fytyrën e saj me një shall blu.

Flokët e saj u tërhoqën përsëri në një stil elegant dhe nëna e një fëmije kishte një gamë rrezatuese të grimit. Dalja vjen disa ditë pasi aktori thuhet se u pa duke u shoqëruar me Gigi në një festë luksoze për Halloween në Nju Jork.

Page Six raporton se aktori dhe supermodelja morën pjesë të dy në mbrëmjen e Halloween të Circoloco-s në Brooklyn Navy Yard, duke mbërritur me autobusin e festës me motrën e Gigi-t Bella, modelen Irina Shayk dhe tregtarin e artit Helly Nahmad. Një burim i tha botimit:

Leo mbante një maskë të frikshme pjesën më të madhe të natës nëse nuk pinte.