Celebrities Gossip Showbiz

Nuk është Meriton Mjekiqi, me kë darkoi Ilnisa Agolli mbrëmë?

Finalja e emisionit më të përfolur shqiptar momentalisht, “Big Brother VIP 3” dhe rrugëtimit të pesë finalistëve u mbajt me 25 Maj në Top Channel. Një reality-show i mbushur me lot, surpriza, dashuri, arritje, çmenduri, por mbi të gjitha transparencë. Edicionin e tretë të “Big Brother Vip” fituese u shpall Egla Ceno.

Ish-banorja e “Big Brother VIP3”, Ilnisa Agolli, ka publikuar mbrëmjen e djeshme një foto mjaft të ëmbël. Përmes një postimi në “Instastory”, gazetarja ka zbuluar se ka darkuar me vajzën e saj, Anais.

Takimi im për sonte

Nuk dihet nëse me dy vajzat i pranishëm ishte partneri i saj, Meriton Mjekiqi.

Ish-banorja e “Big Brother VIP3”, Roza Lati, ka festuar një ditë më parë ditëlindjen. E në këtë darkë ishin të pranishëm edhe disa nga ish-banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, me të cilët ajo ka ndarë rrugëtimin e saj në BBV3. Ndërkohë u vu re mungesa e Rike Roçit, më të cilën Roza ka patur një raport të ngushtë në shtëpinë e BBV3 por edhe jashtë saj. Madje Rike nuk ka bërë asnjë postim në rrjetet sociale për ditëlindjen e Rozës. E fansat janë kuriozë të dinë se çfarë po ndodh mes dy shoqeve.