Celebrities Gossip Showbiz

“Nuk më do më?”, çfarë ndodhi mes Ilnisës dhe Meritonit?

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Ilnisa dhe Meritoni shpesh kalojnë momente romantike së bashku duke treguar ndenjat që kanë për njëri-tjetrin. Së fundmi Ilnisa iu drejtua Meritonit me disa fjalë teksa i prekte trupin me një trëndafil, por ajo nuk mori një përgjigje nga ai.

Ilnisa: Nuk më do më. Të dua shumë mos më lë vetëm, kam shumë frikë që të rri vetëm…

Ditën e djeshme banorët lexuar disa komente anonime të tyre mes njëri-tjetrit, ku patjetër disa nga banorë u prekën shumë.  Komenti për Meritonin ngjalli diskutime mes banorëve, ku një prejt tyre ka treguar se Meritoni dhe Ilnisa kanë bërë sex brenda shtëpisë së “BBV3”.