Celebrities Gossip Showbiz

Nuk u ftua në dasmën e Kourtney dhe Travis, Caitlyn Jenner reagon e zhgënjyer!

Caitlyn Jenner thuhet se është tronditur që nuk ishte e ftuar në dasmën luksoze italiane të Kourtney Kardashian dhe Travis Barker në Portifino. Ylli i dashur i “Keeping Up With The Kardashians” dhe bateristi i Blink-182 u martuan në një ceremoni mahnitëse të rrethuar nga miqtë dhe familja e tyre më e afërt dhe më e dashur në fillim të këtij muaji, por Caitlyn nuk u pa askund.

Ylli 72-vjeçar i realitetit televiziv, i cili rriti Kourtney, Kim, Khloe, Rob, me Kris Jenner pasi babai i tyre, Robert Kardashian humbi jetën, thuhet se nuk ishte e ftuar në dasmë. Caitlyn e humbi këtë rast të veçantë për faktin se Kourtney nuk e ndiente të nevojshme ta ftonte atë sepse ato nuk bisedojnë shpesh.

Sipas raporteve nga TMZ, nuk ka ndjenja mes Kourtney dhe Caitlyn, dhe nusja e re nuk nënkuptonte dashakeqësi duke mos i bërë një ftesë asaj. Kourtney thjesht nuk e bëri kur ishte fjala për listën e të ftuarve. Në përgjigje të mospërfilljes, një burim nga ekipi i Caitlyn i tha Page Six:

Ajo është e tronditur.

Caitlyn, e njohur më parë si Bruce, ishte e martuar me Kris Jenner për më shumë se 23 vjet përpara se të njoftonin ndarjen e tyre në vitin 2013. Dy vjet pas ndarjes së tyre, Caitlyn doli si transgjinore në qershor të vitit 2015. Në fillim, Caitlyn mbeti në marrëdhënie të mira me klanin Kardashian-Jenner pas tranzicionit të saj tronditës.