Botë e Çuditshme Love & Sex

Nusja bën kërcimin e papritur sensual në ditën e dasmës, lë burrin dhe të ftuarit pa fjalë!

Fillimisht vjen dashuria, më pas vjen martesa, pastaj vjen kjo nuse që bën kërcim sensual në festën e dasmës së saj. Një nuse e quajtur Natalie Sanders tronditi bashkëshortin e saj dhe të ftuarit e dasmës kur ajo u kthye përmbys dhe vendosi të pasmet në fytyrën e burrit gjatë një kërcimi sensual në festën e tyre pas dasmës. Sanders, nënë e tre fëmijëve dhe infermiere, në mbishkrimin e videos së saj virale të ngarkuar në TikTok këtë javë shkruajti:

Kur keni pirë një ose shumë pije në dasmën tuaj.

Në postimin, i cili mahniti më shumë se 4.8 milionë shikues, i dashuri i Sanders shihet i ulur në një karrige në qendër të pistës së kërcimit. Ndërsa e veshur me fustanin e saj të dasmës dhe sandalet, ajo hidhet në prehrin e tij me kokë poshtë, duke hapur këmbët në ajër dhe duke kërcyer lart e poshtë në fytyrën e tij. Ajo i ka vënë titullin klipit prej gjashtë sekondash, të vendosur në këngën epshore të Lil Wayne, “Lollipop”, me “#WeddingNight” dhe “#FunTimes”.

@itsnatalierosee

🍹🤣 #weddingnight #funtimes

♬ Oh No No No – Music Falcon

Ndërsa Sanders ‘zhytet’ pa turp në lavdinë e argëtimit të saj të çuditshëm, njerëzit në internet praktikisht u mblodhën nga mendimi i reagimeve të të ftuarve të saj të dasmës. Vëzhguesit në TikTok shkruanin:

Të gjithë supozohet ta bëni këtë pas dasme.

Prindërit duhet të jenë krenarë, nga të dyja anët.

Pavarësisht mungesës së modestisë së performancës së saj, shikuesit e tjerë të mediave sociale u tërbuan nga shfaqja e rrezikshme e Sanders.

Unë jam i admiruar se si keni mundur të jeni aq e fortë dhe e dehur në të njëjtën kohë! Unë jam i impresionuar!

Nëse dasma ime e ardhshme nuk është kjo, nuk e dua.

Kjo do të jetë një martesë argëtuese.