Celebrities Gossip Showbiz

Pak para dasmës, “puthja” e Travis Barker dhe Kourtney Kardashian bëhet virale!

Travis Barker lëpiu me dashuri ballin e bashkëshortes së tij Kourtney Kardashian. Shumica e familjes Kardashian-Jenner janë fotografuar në fshatin e vogël italian përpara dasmës luksoze. Ndërkohë, në një foto, bateristi 46-vjeçar lëpiu me pasion ballin e të dashurës së tij Kourtney.

Ai më pas e puthi me butësi atë. Kourtney mbante një gotë gjysmë të mbushur me verë gjatë gjithë kohës që shijonte dashurinë e tij para kamerave. Ylli i “KUWTK” shkëlqente me një fustan ngjyrë vishnjë që përfshinte materiale të tejdukshme nëpër këmbët e saj dhe një brez të pazakontë në stilin e gëzofit në gjoks.

Ajo u fotografua më parë duke mbërritur në restorant me mbesën e saj North West, e cila është vajza e motrës së saj Kim dhe ish-burrit të saj Kanye West, dhe Penelope Disick, vajza e saj nga lidhja me Scott Disick. Të pranishëm ishin edhe Kim Kardashian, Kylie Jenner, Kris Jenner dhe Khloe Kardashian.

Shërbimi po zhvillohet një javë pasi Kourtney dhe Travis u martuan zyrtarisht në një ceremoni në gjykatë fundjavën e kaluar, ku shumica e familjes së saj nuk morën pjesë. Gjyshja e saj nga nëna Mary Jo Campbell dhe babai i Travis Randy ishin anëtarët e familjes që ishin në gjykatën e Santa Barbara.