Celebrities Gossip Showbiz

Princi William i dërgoi tekst të minutës së fundit Harry-t që shkaktoi armëpushim mbretëror?!

Prej disa vitesh, princat William dhe Harry janë larguar nga njëri-tjetri. Megjithatë, ata i mahnitën fansat me një armëpushim të përkohshëm një vit më parë, në të cilin vëllezërit ndërluftues dhe gratë e tyre paraqitën një front të bashkuar për publikun. Princi dhe Princesha e Uellsit u bashkuan nga Duka dhe Dukesha e Sussex-it për të parë homazhet me lule dhe për të takuar anëtarët e publikut që ishin mbledhur për të bërë nderimet e tyre pas vdekjes së Mbretëreshës Elizabeth.

Ndërsa shumë teori rreth lëvizjes së befasishme u qarkulluan në atë kohë, shpejt doli se Princi William i kishte dërguar një mesazh të orës së fundit Princit Harry duke e ftuar atë dhe Meghan të bashkoheshin me të dhe Kate në shëtitjen e gjatë në Windsor. Kjo shënoi herën e parë që dy çiftet, të cilët më parë njiheshin si ‘Fab Four’, u ribashkuan publikisht që kur Meghan dhe Harry u tërhoqën nga rolet e tyre si anëtarë të familjes mbretërore dhe u zhvendosën në SHBA.

Gjatë ecjes 40 minutëshe, Princi dhe Princesha e Uellsit, së bashku me Harry-n dhe Meghan-in, u filmuan duke shtrënguar duart me njerëzit që kishin mbledhur dhe pranuar tufa me lule dhe dhurata të tjera, si lodra të mbushura me Paddington Bear.

Të veshur të gjitha në të zeza, të dy çiftet dukeshin paksa nervozë teksa mbërritën së bashku në një makinë përpara se të kalonin gati një orë duke biseduar me fansat që prisnin jashtë territorit të kështjellës. William dhe Kate do të takoheshin me dashamirës dhe do të shikonin homazhet me lule përpara se William t’i dërgonte një mesazh Meghan dhe Harry-t një ftesë të minutës së fundit për t’u bashkuar me ta, tha një burim për Daily Mail.