Celebrities Gossip Showbiz

Pse të gjithë miqtë dhe fansat e Adele janë shumë të shqetësuar për të?!

Me siguri mund të themi se Adele është padyshim ndër 5 këngëtaret më të suksesshme në botë për momentin, ajo gjithashtu ka kaluar një rrugëtim të jashtëzakonshëm gjatë gjithë karrierës së  saj. Nga jeta e saj si vendase në Londër, tek një nga artistet më të mëdha në botë në harkun kohor të shumë viteve. Adele ka qenë gjithashtu e lidhur me të dashurin Rich Paul gjatë dy viteve të fundit dhe ende shumë e dashuruar. Edhe pse, Radar Online ka një raport që konfirmon se miqtë dhe familja e saj nga Londra janë thellësisht të shqetësuar për jetën e saj në Shtetet e Bashkuara së fundmi. Adele është parë shpesh në disa ngjarje, lojëra sportive dhe shfaqje çmimesh duket se janë të preferuarat e saj. Shumë festë për një grua që ka deklaruar se dëshiron të zgjerojë familjen e saj.

Artistja Lizzo foli për një festë të madhe me shoqen Adele, e cila ndau disa natë të gjata me të dhe u dehën vërtet së bashku. Gjatë podcast-it të Elvis Duran dhe Morning Show, Lizzo foli për jetën e Adelës në këtë festë. Kjo është ajo që ajo tha:

Unë me të drejtë isha aq e dehur. Unë dhe Adele po pinim aq shumë sa që as nuk e dinim vërtet se cilat ishin kategoritë në këtë pikë. Ne ishim si,” Prisni, a e bënë artistin e ri më të mirë ?’ Ne as nuk e dinim dhe kur të vinte koha dhe të na thërrisnin emrat, ne do të ishim duke thënë “Buzëqeshni, buzëqeshni”.

Në pamje të parë, duket se nuk ka asgjë të keqe për të shijuar famën dhe jetën e saj të natës, por njerëzit që shqetësohen për të janë miqtë dhe familja e saj nga Anglia. Ata mendojnë se Adele nuk ka kufij kur bëhet fjalë për të festuar, kjo është pikërisht arsyeja që ata mendojnë se ajo duhet ta zbusë pak këtë pjesë. Ata konsiderojnë se Adele duhet të ndryhsojë pak sa i përket festave, sepse ajo tashmë deklaroi se donte të kishte një fëmijë në vitin 2023. Një mënyrë jetese e tillë luksoze do ta bëjë disi më të vështirë zgjerimin e familjes së saj.

https://twitter.com/Adelettes2/status/1622807552550645760?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1622807552550645760%7Ctwgr%5Eae49cb37fd2ccb20c88463a0e83011ca29a8f5d5%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.marca.com%2Fen%2Flifestyle%2Fmusic%2F2023%2F02%2F24%2F63f900b646163f86238b45cc.html