Celebrities Gossip Showbiz

“Nuk qëllove një herë në shenjë…”, Klea Huta ka një mesazh për Dua Lipën dhe romancën e saj të re!

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Klea Huta është shumë aktive nëpër rrjete sociale, ku shumë shpesh ndan me fansat e saj momente të ndryshme nga jeta private dhe jo vetëm. Megjithatë, bukuroshja nuk ngurron që nëpërmjet tyre të urojë në ditët më speciale dhe njerëzit e saj më të dashur.

Ylli i muzikës pop Dua Lipa dhe i dashuri i saj i ri Romain Gavras u shfaqën së fundmi shumë të dashuruar, por duket se Klea Hutën nuk i kishte pëlqyer aspak çifti. Me një video të postuar në Instastory është shprehur se ndjehet e zhgënjyer për zgjedhjet e Dua Lipës në lidhje me të dashurit e saj.

Dua ti them Dua Lipës që moj goce si nuk qëllove një herë në shenjë me të dashurit?!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gazeta Shqip (@gazeta_shqip)

Ka disa kohë që aludohet se Klea dhe Elgiti do të kenë një dasmë këtë verë. Para pak muajsh Elgiti i ka propozuar për martesë Kleas dhe kuptohej që edhe dasma do të ishte shumë shpejt. Ama duket se është më afër nga sa e mendonim, pasi vetëm pak më parë Klea ka postuar në Instastory një foto e rrethuar me fustane nusërie e duket se shumë shpejt do ta shohim dhe atë nuse. Por jo vetëm kaq, Klea me anë të një shkrimi ka nënkuptuar se dasma do të jetë këtë muaj.