Celebrities Gossip Showbiz

“Sikur sapo ka dalë nga burgu…”/Si është gjendja e aktores Sofia Vergara pas divorcit?!

Aktorja Sofia Vergara nuk po tregon asnjë shenjë pendese dhe nuk e ka aspak problem që të përshtatet me të qenit beqare pas ndarjes me Joe Manganiello. Që nga ndarja, ylli i “Modern Family” është fotografuar duke festuar në disa raste, dhe kjo pasqyron një mënyrë jetese të re për të, sipas burimeve pranë saj. Një burim për Radar Online tha se:

Ajo është jashtë çdo natë dhe po shijon koktejet dhe vëmendjen. Ajo po e jeton atë sikur sapo ka dalë nga burgu. Sofía-s i pëlqente gjithmonë të dilte jashtë dhe tani që Joe nuk po pret në shtëpi, ajo mund të qëndrojë jashtë deri vonë sa të dojë pa mërzitur askënd. Asaj i pëlqen t’i lëshojë flokët dhe të argëtohet me miqtë dhe familjen e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara)

Burimi më tej shpjegon se ky është një ndryshim i rëndësishëm nga jeta e saj në vitet e fundit.

Ajo e dinte që Joe nuk i pëlqente të dilte dhe donte të ishte me të dhe ta bënte të lumtur. Ishte padyshim një ndryshim nga mënyra e jetesës me të cilën ishte mësuar. Ajo nuk pendohet – kanë pasur shumë momente të lumtura – por tani që nuk janë më bashkë, ka një pjesë të saj që ndihet sikur po kompenson kohën e humbur. 

Vergara dhe Manganiello shiheshin si një çift joshës dhe dasma e tyre ishte një nga ngjarjet më të përfolura të 2015-ës. Megjithatë, marrëdhënia e tyre filloi të shfaqte probleme dhe telashe në vitin 2022. Ata janë parë duke u grindur në publik në disa raste. Në korrik 2023, Vergara dhe Manganiello njoftuan ndarjen e tyre.