Celebrities Film & Tv Gossip Showbiz

Sonte do të ketë një televotim të dyfishtë në “BBV3”!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. Për efektet e këtij formati të gjithë kanë diçka për të thënë, si ata që e shijojnë e argëtohen, por edhe ata që janë kundër. Por, të gjithë janë dakord në një pikë: “Big Brother” nuk lë askënd indiferent.

Dy javë nga Finalja e Madhe e 25 Majit, të gjithë kundër të gjithëve! Sot në nominim janë Françeska, Erjola, Heidi dhe Roza dhe njëra prej katër banoreve do të largohet.

Ndërkohë, në hapjen e programit pas përshëndetjes së opinionisteve dhe ish-banorëve, Ledioni njoftoi banorët se sonte do të ketë një televotim të dyfishtë!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)