Celebrities Fashion Magazine Showbiz

Tapeti i Kuq: Daily Front Row Fashion Awards 2023!

E mbajtur të dielën në Los Anxhelos dhe e organizuar nga Law Roach, Daily Front Row Fashion Awards 2023 festoi stilistët, stilistët, artistët e flokëve dhe grimit dhe veshjet e guximshme të industrisë. Përpara, shikoni se çfarë kanë veshur të famshëm në tapetin e kuq, duke përfshirë Gwyneth Paltrow, Kim Kardashian, North West dhe Meghann Fahy.

Kim Kardashian
Gwyneth Paltrow
Meghann Fahy
Brie Larson
Jasmine Sanders
Teyana Taylor
Elle Fanning
Alessandra Ambrosio
Elsa Hosk