Celebrities Gossip Magazine Showbiz

Taylor Swift bën një pushim të shkurtër nga Eras Tour për të takuar një person mjaft të rëndësishëm për të!

Taylor Swift u nis për në Londër për një pamje paraprake të asaj që do të prezantohej kur ajo mbërrin në Mbretërinë e Bashkuar teksa shoqërohej me Cara Delevingne pas turneve të saj jashtëzakonisht të suksesshme në Santiago Bernabeu në Madrid. Delevingne po i vjen fundi i një serie njëmujore shfaqjesh në Kabare në kryeqytetin e Mbretërisë së Bashkuar, Londër, në Kit Kat Klub në Teatrin Playhouse në skajin e famshëm perëndimor të qytetit dhe Swift u sigurua që të gjente kohën. për të mbështetur një nga miqtë e saj më të ngushtë.

Dyshja kanë qenë miq prej vitesh dhe shoqërohen rregullisht së bashku, me Delevingne madje duke shkuar për të parë Kansas City Chiefs të përballen me Buffalo Bills në Nju Jork në sezonin pasardhës të NFL-së, ndërsa ylli i Eras Tour shikonte Travis Kelce duke luajtur.

Dhe tani Swift e shpërbleu nderin duke shkuar në Londër për ta parë atë duke mbyllur një seri performancash këngësh që filluan më 11 mars, pavarësisht se kishte vetëm dy ditë të lira midis shfaqjes së saj të fundit në Spanjë dhe shfaqjes së saj të radhës në stadiumin Groupama në Lyon, Francë. Delevingne është gjithashtu në afërsi të marrëdhënies së Swift-it me Kelce-n, gjë që ajo dha vulën e saj personale të miratimit në garën e Çmimit të Madh të Formulës 1 të Las Vegas 2023, ku ajo ishte mysafire në rrjet.

Jam shumë, shumë i lumtur për të. Ka padyshim diçka shumë të ndryshme në lidhje me to. Unë jam gjithmonë duke nxitur për vajzën time.

Për Swift-in, shansi për të shkuar dhe për t’u shoqëruar me një nga miqtë e saj, me të cilin u pa publikisht në dhjetor 2023 teksa po dilnin për të pirë, është një shans i rrallë dhe diçka që ajo u hodh. Por ajo gjithashtu i dha asaj një shans për të marrë një ndjenjë për Londrën dhe disponimin e saj në këtë moment në të njëjtën natë me finalen e UEFA Champions League. Swift do të ngjitet në skenën në stadiumin Wembley nga 21-23 qershor për të mbyllur pjesën e parë të turneut të saj në Mbretërinë e Bashkuar, e cila do të ketë 10 shfaqje, përpara se të kthehet në Londër për pesë ditë të tjera në gusht.