Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Music Showbiz

Taylor Swift ka gati gjithçka për fansat!

Këngëtarja e njohur Taylor Swift ka vendosur që të hap ‘kasafortën’ pak përpara rishfaqjes së albumit të saj më të ri dhe të rikrijuar ‘Red ‘(Taylor’s Version). Superylli i befasoi fansat duke publikuar një audio të shkurtër të këngës së saj “Babe” në rrjetin social Tumblr. Kënga do të shfaqet në albumin e saj të ardhshëm Red (Taylor’s Version, i cili del të premten.

Në klip 31-vjeçarja Swift këndon “Po për premtimet e tua”, pa pushim me një hyrje të butë kitarë dhe bateri  duke vendosur tonin e saj për atë që fansat mund të presin dhe të imagjinojnë nga ajo melodi. Fituesja e çmimeve ‘Grammy’ ka kohë që e ka shkruar “Babe”por që nuk është dëgjuar deri në vitin 2018, kur Sugarland e publikoi atë si një këngë që shfaqte vetë bukuroshen.

Të gjithë fansat e Taylor Swift që tashmë kishin shumë kohë duke pritur në lidhje me projektet që do të sillte këngëtarja, më në fund ia dolën. Pritja e  tyre u shpërblye pasi ylli ka sjellë një tjetër surprizë për ta. Vetëm para pak kohësh këngëtarja 31-vjeçare njoftoi se do të publikojë një film të shkurtër të lidhur me versionin 10-minutësh të këngës së saj më të njohur dhe më të pëlqyer “All Too Well”, e cila është pjesë e ribotimit të ardhshëm të albumit të saj të vitit 2012, ‘Red’.

Swift ndau një pamje paraprake të filmit të shkurtër me një video në rrjetin e saj social Instagram, në të cilën mund të shihet një makinë e vjetër duke kaluar nëpër një peizazh shumëngjyrësh vjeshte.

12 Nëntor. Mbaje mend.