Celebrities Gossip Showbiz

“Të hëngsha p** unë ty”, Françeska shokon banorët me deklaratën e saj!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Duke biseduar me banorët gjatë darkës Françeska shprehet rreth Romeos dhe Heidit, të cilët ndodhen brenda në suit, bisedë e cila nuk i ka pëlqyer Eglës duke iu drejtuar të thotë diçka më të bukur. E këtu Françeska i thotë Eglës “të hëngsha prillin unë ty”, duke shkaktuar të qeshura te banorët e tjerë, të cilët fjalën prill e morën ndryshe.

Egla: Thuaj një gjë të bukur tani se po merresh me marrëdhënien e tyre akoma

Françeska: S’ma do qejfi. Them gjëra të bukura unë për ty, të hëngsha prillin unë ty

Egla: Kë?

Françeska: Të hëngsha prillin unë ty. A është prilli?

Juli: Si?

Françeska: A jemi në prill?

Juli: Si the?

Egla: Nuk dua

Juli: Po ti thua ‘ma hëngsh unë ty’

Françeska: Po a do e hamë me Eglën në shtëpi?

Juli: Ça moj?

Françeska: Prillin

Egla: Jo, jo, nuk dua

Françeska: Ça ka?

Juli: Prill moj, është me ‘ll’

Egla: Nuk duhet të ma hash prillin

Meritoni dhe Graciano kanë debatuar së fundi e shkak për këtë ka qenë Ilnisa. Graciano e ka përmendur ish-banoren duke u shprehur të kthehet, gjë e cila e ka nervozuar Meritonin dhe e ka paralajmëruar se nëse do ta përmend dhe një herë ai do t’i përmend Argjirën.