Celebrities Film & Tv Magazine Showbiz

“Të kërkoj ndjesë për çdo lot…”/ Romeo takon babain e Heidit!

133 ditë! Meritoni ishte i pari finalist që hoqi dorë nga çmimi i madh. Egla, Heidi, Juli, Romeo? Kush e fiton Big Brother? Në një edicion të Big Brother që nuk rresht së surprizuari, finalja e “BBV3” sapo ka nisur.

Një risi ka patur sot spektakli teksa, katër finalistët u ndanë në dy çifte dhe fituesit do të përballen më pas me njëri-tjetrin për çmimin e madh. Konkretisht, përmes zgjedhjes së goglave në mënyrë rastësore, Romeo Veshaj u bë çift me Egla Cenon, ndërsa Julian Deda me Heidi Bacin.

Ndërkohë, vetëm pak minuta më parë, Heidi është surprizuar nga babai i saj në shtëpinë e “BBV3”. I ati i Heidit ka takuar edhe Romeon.

Romeo: Të kërkoj ndjesë për çdo lot që Heidit i ka ardhur prej meje.

Babai: Ti je zgjedhja e Heidit, për mua