Celebrities Gossip Showbiz

Teksa Jennifer Lopez shijon muajin e mjaltit, ish-i i saj Marc Anthony shihet me familjen e famshme!

Ish-burri i Jennifer Lopez, Marc Anthony, u fotografua duke u dukur i çrregullt gjatë një udhëtimi me varkë me David dhe Romeo Beckham në Miami të enjten. Anthony ka një miqësi të gjatë me pronarin e Inter Miami, David Beckham. Djali i superyllit të futbollit Romeo është aktualisht në ekipin e të rinjve të ekskluzivitetit.

Anthony dukej me flokë të çrregullt, ndërsa një shishe qëndronte tek këmbët e tij. Fotot vijnë ndërsa Lopez vazhdon të argëtohet duke udhëtuar nëpër Evropë në muajin e mjaltit pas martesës me Ben Affleck, i cili është burri i saj i katërt. Anthony dhe Lopez u martuan mes viteve 2004 dhe 2014. Çifti kanë dy fëmijë së bashku, binjakët Emme dhe Max.

Fëmijët janë fotografuar përkrah nënës së saj gjatë pushimeve të tyre në Francë dhe Itali. Ata u bënë një artikull menjëherë pasi marrëdhënia e saj origjinale me Affleck përfundoi në vitin 2003, kur ai e ngacmoi pak para martesës së tyre të planifikuar.

Sipas Hola, Anthony dhe Beckham kanë qenë miq që nga viti 2011 pasi ish-ylli i Manchester United dhe Victoria morën pjesë në një nga koncertet e tij. Kur Anthony festoi 30 vjet në biznesin e muzikës në vitin 2021, Beckham shkroi një homazh në Instagram duke thënë:

Shoku im, vëllai im… Sot ne festojmë 30 vjet shkëlqim, pasion, përkushtim dhe bujari të pastër. Gëzuar 30 vjetorin vëllai im. Të dua…