Celebrities Gossip Showbiz

U aludua se kishin të bënin me Brad Pitt, zbulohet kuptimi i tatuazheve të reja të Angelina Jolie!

Tatuazhet e reja të Angelina Jolie janë zbuluar dhe nuk është ajo çfarë spekuluan fillimisht fansat. Aktorja dhe regjisorja 48-vjeçare vizitoi artistin e njohur të tatuazheve z. K për të bërë dy tatuazhe të vogla në pjesën e brendshme të gishtave të mesit.

Z. K, i cili punon në studion e Nju Jorkut, Bang Bang, postoi një foto të pëllëmbëve të hapura të Jolie, duke mjegulluar bojën e re. Ndërsa disa mendonin se tatuazhet ishin imazhet aktuale të paqarta, z. K shkroi:

Njerëz, është fotoshopuar për të mbuluar tatuazhin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MR.K (@mr.k_tattoo)

Fansat gjithashtu filluan menjëherë të spekulonin se arti i ri i trupit të Jolie ishte një mesazh agresiv për ish-bashkëshortin e saj, Brad Pitt, por zoti K nxitoi në seksionin e komenteve për t’u sqaruar. Duke premtuar se do të postojë tatuazhet aktuale “shumë shpejt”, artisti shkroi:

Nuk ka asnjë lidhje me Brad Pitt.

Artisti i famshëm i tatuazheve më pas shkoi në faqen e tij, për të ndarë një tjetër imazh të bojës dhe për të ofruar një shpjegim të plotë të artit më të fundit të Jolie. Duke i dhënë fund çdo spekulimi pas kuptimit të tatuazheve, ai tha:

Së pari, më vjen keq për të gjitha spekulimet e këqija dhe sinqerisht i kërkoj falje @angelinajolie për stresin që mund t’i ketë shkaktuar. Ky tatuazh përfaqëson dy kamë në mënyrë gjeometrike abstrakte / asgjë që lidhet me fenë apo kryqin #angelinajolie #mrktattoo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MR.K (@mr.k_tattoo)

Fotot e Jolie nga paparacët të bëra në fillim të kësaj jave tani tregojnë se tatuazhet nuk janë një mesazh i drejtpërdrejtë për ish-bashkëshortin e saj. Ato janë kamë të vogla të krijuara për t’u dukur sikur po e shpojnë lëkurën e saj. Fituesja e Oscarit ka qenë një adhuruese prej kohësh e simboleve të mprehta dhe ka koleksionin e saj të gjerë të thikave. Ndërsa promovonte filmin e vitit 1999 “Gia” në ‘Late Night With Conan O’Brien’, Jolie tregoi aftësitë e saj me thika.

Përveç Jolie-t, z. K ka bërë tatuazhe të shumë të famshëmve, duke përfshirë kolegun e Pitt në “Ocean’s Eleven”, Matt Damon, si dhe Michael J. Fox. Këto nuk janë tatuazhet e para të Jolie. Aktorja ka shumë arte trupore, duke përfshirë tatuazhe të detajuara në shpinë dhe krahë në një sërë shkrimesh. Ajo gjithashtu ka një tigër të madh në pjesën e poshtme të shpinës.