Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Fashion Health & Beauty

Unazat akrilike, aksesori më i “përqafuar” nga yjet e famshëm!

Kur mendojmë për unazat shpesh mendjet tona përfytyrojnë imazhet e unazave prej ari të hollë ose diamanteve delikate. Por në këtë sezon në fakt është kthyer vëmendja te aksesorët e stilit të ëmbël, të thjeshta dhe që duken si karamele.

Janë pikërisht unazat akrilike të cilat po hyjnë në një trend të pakthyeshëm. Disa nga emrat e njohur të showbiz-it botëror e kanë “përqafuar” këtë trend dhe ne mendojmë se duken shumë bukur.

Njihuni me disa prej tyre:

Bella Hadid.

https://www.instagram.com/p/CJl_2LBB9PH/

Dua Lipa.
Mia Regan.

Nëse doni t’i bëni tuajat ja ku mund t’i gjeni:

bonbonwhims.com

$88.00

lamanso.shop

€69.00

net-a-porter.com

$1,000.00

etsy.com

$550.00

amazon.com

$85.00

Ju rikujtojmë, se sandalet janë një shpëtim i vërtetë përgjatë muajve pranverorë e atyre përvëlues të verës. Nisur nga fakti që tregu i gjerë ofron lloje nga më të ndryshmet, gjë që ju konfuzon kur vjen puna te blerjet, në këtë artikull do t’ju rendisim disa modele të këndshme dhe të veçanta.