Celebrities Gossip Showbiz

Vajza e ikonës së muzikës Madonna, Lourdes Leon turpërohet shumë keq para fansave të saj!

Lourdes Leon, vajza e ikonës së muzikës Madonna, pati një moment të vështirë dhe mjaft të sikletshëm në hyrje të sfilatës së djeshme të Marc Jacobs në Manhattan. Vajzës së artistes së njohur iu mohua hyrja në ngjarje pasi u përball me rojet e sigurisë, të cilët i shpjeguan se ajo nuk mund të kishte akses pasi ishte tepër vonë kur ajo mbërriti në Armory Park Avenue pasi dyert u mbyllën, sipas një video tashmë virale të TikTok.

Fansat që ishin aty në portat e hyrjes, arritën që ta njihnin direkt Lourdes dhe gjithashtu u përpoqën të bindin rojet që ta linin të kalonte. Megjithatë, asgjë nuk funksionoi dhe Lourdes hoqi dorë dhe përfundoi duke u kthyer me mikun që e shoqëronte, i cili ishte pothuajse më i habitur se ajo.

Ekipi i sigurisë nuk lëvizi dhe e detyruan modelen e njohur të kthehej dhe të kthehej në makinë. E zënë ngushtë, në pamjet e publikuara pas ngjarjes, Lourdes tenton të mbulojë fytyrën dhe të ikë nga kamerat. Një mohim i tillë është një goditje e rëndë për dikë që punon prej vitesh në botën e modës.