Celebrities Gossip Showbiz

“Xhelozi kam vetëm për…”, Ilnisa reagon pas afrimitetit të Meritonit me Riken!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Ilnisa ka reaguar me anë të një postimi në Instastory rreth një deklarate të Rozës ditën e djeshme. Roza është e sigurt se Ilnisa do të rikthehet në shtëpi për tu takuar me  Meritonin, pas afrimitetit të tij me Riken. Për këtë Ilnisa është shprehur:

Xhelozia e vetme që mund të kem është vetëm për ëndrrat tuaja, me një emër të vetëm në mendje

Ditën e djeshme Erjola ka qenë duke biseduar në oborr me Rozën për Ilnisën dhe Merionin, Erjola shprehet se ka parë në ëndërr se Ilnisa do të rikthehtet në shtëpinë e “BBV3”