Celebrities Gossip Showbiz

Britney Spears ‘sulmon’ përsëri familjen e saj: “Jetuam në dramë…”

Britney Spears nisi një tjetër rrugëtim të mbushur me shpifje ndaj familjes së saj teksa ajo postoi dhe më pas fshiu një fyerje që pretendonte se ata jetuan dhe lulëzuan në dramë. Superylli goditi sërish nënën dhe babin e saj përpara se të ruante një goditje për motrën Jamie Lynn.

40-vjeçarja ka akuzuar disa herë familjen e saj për keqtrajtim të saj dhe nuk pranon ta lërë çështjen të ndalojë. Britney thotë se ata e kishin thyer aq shumë sa kishte nevojë për terapi përpara se të niste sulmin e saj të fundit. Vitin e kaluar një gjykatës vendosi që babai i ikonës së muzikës, Jamie Spears, është pezulluar si konservatori i vajzës së tij.

Gjërat kanë qenë të tensionuara edhe me pjesën tjetër të familjes së saj, duke thënë se nëna e saj Lynne shkatërroi jetën e saj ndërsa konflikti vazhdon. Pasi kishte postuar më parë një sulm të ashpër ndaj Jamie Lynn, duke e quajtur atë egoiste, ylli nuk është përmbajtur dhe duket se Britney u tërbua:

Familja ime, përsëri do ta them, e çoi shumë larg me mua, unë ende nuk kam mbaruar… Gjithmonë e urreja mënyrën se si mamaja ime lulëzoi në dramë…

Kujtojmë, se çështja e Britney ka qenë në qendër të vëmendjes gjatë gjithë kohës. Artistja ka fiksuar fansat me historinë e saj, dhe të shumtë janë ata që kanë zgjedhur të mbajnë anë në këtë çështje mes saj dhe familjes së saj.