Celebrities Gossip Showbiz

Çfarë i ka ndodhur? Loredana shfaqet në një gjendje jo të mirë shëndetësore!

Loredana është ndër reperet më në zë dhe të suksesshme të momentit. Këngët e saj padyshim që brenda pak orësh numërojnë miliona klikime dhe rezultojnë shumë të pëlqyera. Reperja shpesh ndan momente nga jeta e saj personale duke nisur që nga postimet me vajzën dhe nga përditshmëria e saj.

Ditën e sotme Loredana me anë të disa fotove në Instastory na ka treguar se gjendja e saj shëndetësore nuk është e mirë. Reperja ka postuar disa foto të disa ilaçeve që ka marrë dhe na ka treguar se është sëmurë me grip, por nuk është diçka e lehtë, ku dhe është shprehur se:

Ky grip është më i fortë se Corona

Kohëve të fundit Loredana ka postuar në Instagram disa foto të saj, ku mes tyre shfaqet një foto në të cilën dukej dora e Loredanës e kapur fort me dorën e një mashkulli misterioz. Reperja nuk ka dashur të tregojë se kush ishte personi tjetër dhe i ka lënë ndjekësit e saj të aludojnë dhe të mendojnë se mes kësaj foto Lori pranoi se është në një lidhje dashurie. Ama mesa duket asgjë nga këto nuk është e vërtetë, pasi më vonë u zbulua se kush ishte personi misterioz.