Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Corey Gamble komenton në postin e Khloé Kardashian, fansat reagojnë ashpër!

I dashuri i Kris Jenner, Corey Gamble, thuhet se është quajtur “i papërshtatshëm” pas një komenti që ai ka bërë në një postim të fundit nga Khloé Kardashian. Corey thuhet se i është përgjigjur me dashuri një postimi të sponsorizuar nga Khloé, vajza e partneres së tij Kris, në llogarinë e saj në Instragram disa ditë më parë.

Në këtë postim, ylli i “Keeping Up with the Kardashians” promovoi trajtimin e migrenës Nurtec ODT për 200 milionë ndjekësit e saj, me yllin e realitetit televiziv mirënjohës për produktin. Është raportuar se pas postimit, Corey shkoi në seksionin e komenteve për të ndarë dashurinë e tij për Khloé, siç thuhet të ketë shkruar në përgjigje.

Unë thjesht dua të të dua.

Disa fansa thuhet se kanë shprehur shqetësim për përgjigjen e Corey, e cila u përshkrua si “e papërshtatshme”, sipas Sun. Seksioni i komenteve duket se është çaktivizuar që atëherë në postimin, i cili ka marrë më shumë se 280,000 pëlqime. Mirror iu afrua një përfaqësuesi të Corey për koment.

Kris mësohet se ka filluar të takohej me Corey rreth vitit 2014, pasi ka qenë më parë e martuar me Caitlyn Jenner, me të cilën ka dy fëmijë. Në një postim për të shënuar ditëlindjen e Corey muajin e kaluar, Kris tha se ishte me të vërtetë e bekuar që e kishte atë në jetën e saj. Ajo shkroi:

Ti je partneri më i mrekullueshëm, më i mirë, i besuari, adhuruesi i udhëtimeve, terapisti, zgjidhësi i problemeve, shoku i golfit, mbrojtësi, këshilltari dhe njeriu më i mirë, më i mrekullueshëm për fëmijët dhe nipërit e mi.