Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip

Dalin prapaskenat, Antonela braktis studion duke qarë dhe zbulon çfarë i bëri Blerimi

Puntata e fundit e “Për’puthen”, pati debate të ashpra mes Antonelës dhe Blerimit të cilët nuk arritën dot as të bënin takimin e tyre 4 minutësh për të sqaruar keqkuptimin.

Nëse e keni humbur këtë episod ju kujtojmë se Antonela gjatë një diskutimi me konkurrentin tha se ai e kishte ofenduar dhe nga kjo gjë ishte prekur shumë. Antonela kërkoi të largohej studio me lejen e produksionit pasi tha se nuk ndihej mirë dhe kishte rrahje të forta zemre.

Bukuroshja nga Shkodra ka marrë kohën e saj por në prapaskenë është zbuluar e gjithë situata që për publikun ishte mjaft e paqartë. Ajo është larguar nga studio dhe është kyçur në tualet ku ka qarë me dënesë. Video e postuar nga fansat e këtij spektakli tregon se Antonela është mjaft e prekur pasi Blerimi e kishte quajtur k*rvë.

Në video gjithashtu shihen Jasmina dhe Atdheu të cilët po mundohen që të qetësojnë Antonelën.

https://www.instagram.com/p/CN3MIEMBjIg/