Celebrities Gossip Showbiz

Dyshja kudo bashkë! Kanye West dhe Julia Fox nuk mund ta fshehin dashurinë e tyre…

Kanye West ishte i prirur të shfaqte romancën e tij të re me të dashurën Julia Fox të mërkurën, pasi ata kaluan mbrëmjen me Madonna dhe Floyd Mayweather në Delilah në Los Angeles.

Duke bërë një shfaqje për fansat, reperi u pa duke u puthur dhe përqafuar me aktoren dhe nuk është çudi që ajo ra në sy teksa ajo u shfaq me pantallona lëkure dhe një bluzë të sipërme të ngjashme. Julia, e cila nuk e ka fshehur romancën e saj me Kanye, ndau gjithashtu një vështrim në tatuazhin e saj të violonçelit që shtrihej në pjesën e poshtme të shpinës.

Duke u afruar pranë kamerave, Julia u përkul për një puthje me të dashurin e saj të ri Kanye, pasi ata shijuan një darkë të mbushur me yje së bashku. Julia e përfundoi look-un e saj me doreza të zeza të ngushta dhe çizme me taka të njëjta ndërsa ajo dhe Kanye u larguan dorë për dore nga restoranti.

Teksa mbërritën në restorant, Kanye dhe Julia u shoqëruan nga një grup yjesh të tjerë, duke përfshirë legjendaren Madonna, e cila u shfaq në një foto grupi me dyshen, të postuar nga Evan Ross në Instagram. Superylli i boksit, Floyd Mayweather, u pa gjithashtu duke hyrë në restorant, i ndjekur nga shoku i ri i Kanye, Antonio Brown, me një video të shpërndarë nga brenda vendit ku shfaqen yjet duke qeshur së bashku.