Celebrities Gossip Showbiz

E gjitha lëkurë, Nicola Peltz zgjedh look-un perfekt!

Nicola Peltz ka shfaqur një pamje të mrekullueshme me një kostum lëkure teksa ka pozuar për një foto të zjarrtë në Paris të martën. Aktorja 27-vjeçare dukej e mrekullueshme në veshjen që e kombinoi me një fund dhe një gjerdan ari që binte në sy.

Bashkëshorti i saj Brooklyn, 23 vjeç, ndau gjithashtu një foto të Nicola-s, ndërsa ajo e përqafonte. “Gruaja e ëndrrave të mia xx”, të cilës Nicola iu përgjigj: “Ti je ëndrra ime”.

Fotot vijnë pasi Nicola hodhi poshtë thashethemet për mosmarrëveshje me familjen e të dashurit të saj pasi mori pjesë në sfilatën e vjehrrës së saj në javën e modës në Paris javën e kaluar. Nicola dhe Brooklyn pranuan ftesën e Victoria në javën e modës për të marrë pjesë në shfaqjen e saj të premten, ftesa u pa si një ‘degë ulliri’.

Ata arritën gjysmë ore më herët për të treguar mbështetjen e tyre, me shumë përqafime që po ndodhin kur të gjithë u ribashkuan për herë të parë që nga kjo verë, tha një burim. Pamjet e marra jashtë ngjarjes treguan Victoria duke qeshur me djalin e saj Brooklyn, ndërsa Nicola shoqërohej me të dashurën e Cruz, Tana Holding dhe Harper Seven.