Celebrities Film & Tv Magazine

“E kam kërkuar Romeon te njerëzit e humbur”/ Jul Deda nuk kursen ironitë për vëllezërit Veshaj!

Moderatorja Erjola Doçi intervistoi Jul Dedën në emisionin më të ri që startoi në Top Channel, Top Arena. Mes shumë pyetjesh për jetën personale, Erjola nuk i kurseu pyetjet as për Big Brotherin, ku Juli doli në vendin e dytë pas Egla Cenos që rrëmbeu fitoren.

I pyetur nëse e ka takuar Romeon që pas daljes nga BBV, Juli tha me ironi se e ka kërkuar ‘te emisoni i të humburve’, ndërsa shtoi se e ka telefonuar por i ka dalë i fikur. Juli tha:

 E kam kërkuar te emisionet për të humburit, po e kërkojmë. I kam rënë më ka dalë i fikur. Jam unë dashuria e tij e parë.

Aktori nuk kurse ironinë as për vëllanë e Romeos, Donaldin. Erjola e pyeti:

Mes Donaldit, Ilirit, Luizit dhe teje, kush do e fitonte BBV?

Juli u përgjigj:

Të mos na qante do e merrte Donaldi, fitorja do diskutohej mes meje dhe Ilirit.