Celebrities Gossip Love & Sex Showbiz

E papritur, Kendall Jenner është ndarë nga Bad Bunny dhe ka krijuar një lidhje me Kylian Mbappe?!

Thashethemet se Kendall Jenner dhe Bad Bunny i kanë dhënë fund lidhjes së tyre kanë filluar të qarkullojnë. Puthja mes Kylie Jenner dhe Timothee Chalamet në koncertin e Beyonce, i ka shqetësuar fansat e të dyve. Kjo pasi kur shikonin fotot, diçka ra në sy: me përjashtim të Kourtney Kardashian, e cila do të lindë, të gjitha motrat e pranishme shoqëroheshin nga dikush. Khloe dhe Kim Kardashian sollën fëmijët e tyre, Kris Jenner, të dashurin e saj, ndërsa Kendall Jenner ishte vetëm.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

Kjo ka ndezur thashethemet në lidhje me supermodelen dhe Kylian Mbappe pasi u takuan në mars, kur Kendall bëri një foto me të dhe nipin e tij, Saint, në Paris. Megjithatë, më parë filluan të qarkullonin lajme dhe thashetheme se futbollisti francez ishte i lidhur me Kim Kardashian. Pasi dolën në dritë pamjet, filluan spekulimet se mund të ketë diçka mes lojtarit dhe Kim por jo.

Vlen të theksohet se në fund të vitit 2022, Kim i dha fund martesës me Kanye West, me të cilin ka katër fëmijë. Pas kësaj, ajo filloi një romancë intensive me Pete Davidson, por ajo përfundoi disa muaj më vonë. Për momentin futbollisti është beqar dhe romanca e tij e fundit ka qenë me modelen 33-vjeçare Ines Rau. Por ai gjithashtu është lidhur me Camille Gottlieb, Emma Smet dhe Aviv Sarah Meiri.