Celebrities Gossip

E vuri në vend të babait, Meghan Markle përshkruan Mbretin Charles!

Mbreti përshkruhet si ‘shumë simpatik’ nga nusja e tij, Dukesha e Sussex-it, në episodet e fundit të serialit të diskutueshëm të çiftit në Netflix. Meghan, 41 vjeç, duke folur në fillim të episodit të katërt, përshkruan se sa e vështirë ishte të mos kishte babanë e saj, Thomas Markle, pranë saj në ditën e saj të madhe, me mediat botërore që shikonin.

Çifti publikoi tre episodet e dyta të serisë së tyre të suksesshme Netflix këtë mëngjes dhe episodi i katërt fillon me rrëfimin e saj sesi Charles u ngrit në mungesë të babait të saj, ndërsa ajo zbulon se i tha atij:

Kam humbur babanë tim në këtë.

Thomas Markle, 78 vjeç, nuk mori pjesë në dasmën historike të çiftit në kupolën e Shën Gjergjit në Windsor, pasi pësoi dy sulme në zemër në Kaliforni në javët e mëparshme. Ajo tha:

Babai i Harry-t është shumë simpatik dhe unë i thashë atij sikur kam humbur babin në këtë, kështu që ai si vjehrri im ishte vërtet i rëndësishëm për mua, kështu që i kërkova të më përcillte dhe ai tha po.

Meghan diskuton përgatitjet për dasmën e çiftit, e cila u zhvillua në maj 2018. Ajo thotë se i gjithë rasti ishte ‘surreal’, por se gjeti një hapësirë ​​të qetë, duke bërë shaka, donte një ‘mimozë, një briosh dhe për të dëgjuar Going to the Chapel’ ndërsa bëhej gati.