Celebrities Gossip

Meghan Markle kërcen në derën e shtëpisë në Pallatin Kensington ndërsa çifti ndajnë prapaskenat e momenteve të ëmbla shtëpiake!

Meghan dhe Harry bënë një figurë të rëndomtë teksa heqin kapakun e jetës shtëpiake në shtëpinë e tyre në Mbretërinë e Bashkuar, në episodin e fundit të shfaqjes së tyre Netflix. Pamjet e Meghan Markle duke kërcyer me lojëra në hyrje të folesë së dashurisë në stilin e shtëpisë së fermës së çiftit u shfaqën në episodin e katërt të serialit dokumentar.

Princi Harry shikon gruan e tij nga larg:

Oh Zoti im. Është videoja ime e preferuar, të enjten pasdite, dikush është i lumtur.

Dyshja vazhdojnë të flasin për kohën e tyre në Nottingham Cottage, e cila është pjesë e Kensington Palace. Pavarësisht se është në zemër të një pasurie mbretërore, vila ka një ndjenjë fshati, me shtigje me kalldrëm dhe shkurre që mbijnë në kufi.

Një pemë limoni mund të shihet pranë njërës prej dyerve, teksa Meghan, është e veshur me një xhaketë Barbour, streçe dhe çizme. Duke përshkruar shtëpinë e tyre, Meghan tha:

Njerëzit mendonin se ne jetonim në një pallat.

Harry tha:

Kishte tavane shumë të ulëta, nuk e di se kush ishte atje më parë, duhet të ketë qenë i shkurtër.

Meghan qeshi, duke zbuluar se Harry do ta godiste kokën vazhdimisht sepse është shumë i gjatë.