Celebrities Gossip Showbiz

Efi Dhedhes flet për herë të parë për ndarjen nga i dashuri dhe a ka një romancë të re?!

“Cherry on Top” nga Bora Zemani ka nisur sonte rrugëtimin në ekranin e Top Channel. “Cherry on Top” është një program Prime Time, prej 90 minutash, i cili synon të bëjë bashkë në studio njerëz me profile të larta në profesionet e tyre, duke shkëmbyer përvojat dhe historitë e tyre të suksesit personal, pa patur egon apo dëshirën e protagonizmit.

E ftuar mbrëmjen e djeshme në “Cherry on Top” Efi Dhedhes kujtoi edhe një herë eksperiencën e saj në “BBV2”, ku ishte edhe një nga finalistet e atij edicioni. E pyetur për jetën e saj private ajo u shpreh se nuk dëshiron të fliste më për jetën e saj private dhe se e ka vuajtur këtë pjesë.

Efi: Jeta personale eshtë personale dhe kur personi që ke në krah është njeri i thjeshtë dhe nuk ka dëshirë të ketë vëmendje është problem e ndjeva me partnerin tim 

Bora: Single apo e dashuruar apo

Efi: Të them të drejtën një gjë që më vjen keq që po e them nuk dua të flas më për jetën time private edhe këtë e kam vuajtur shumë nuk jam ndjerë mirë nga ato që kam lexuar 

Bora: Askush nuk e mori vesh se kush ishte Genci që përmendje në “BBV”

Efi: As nuk do e marri vesh