Celebrities Gossip Magazine Showbiz

Emily Ratajkowski sapo na vulosi 2 trende verore me këtë veshje!

Emily Ratajkowski arriti disi të ndërthurte tendenca të shumta në një pamje të efektshme. Më 31 maj, Emily Ratajkowski doli në New York City e veshur me një jelek korse, të frymëzuar nga veshjet e meshkujve. Po, janë dy trende në një copë, por modelja 31-vjeçare nuk ia doli. Ajo e kombinoi look-un me një palë pantallona të gjera, një gjerdan të viteve ’90 dhe atlete të thjeshta të bardha.

Siç do të rekomandonin shumë stilistë, Ratajkowski e kombinoi pjesën e sipërme të saj në formë me një fund me këmbë të gjerë, por i çoi gjërat edhe më tej duke i mbajtur aksesorët e saj të rëndë sipër jelekut dhe kyçet e duarve të lira. Dhe aty ku një palë taka do ta bënte veshjen më të rëndë, ajo e balancoi veshjen me një palë këpucë të sheshta.

Modelja dhe sipërmarrësja Emily Ratajkowski gjen gjithmonë mënyra të reja për të tregtuar linjën e saj të rrobave të banjos nga kompania e saj Inamorata Woman. Këtë javë, modelja 31-vjeçare e Vogue ndau një vështrim se si duket koleksioni i saj i ri. Në vend që të pozonte në një plazh të pacenuar me rërë të bardhë ose pranë një pishine luksoze pafundësie, banorja e Nju Jorkut ka treguar modelet e saj të fundit në një dush me pllaka blu.