Celebrities Gossip Showbiz

Të kuqe të nxehtë! Emily Ratajkowski pozon me bikini të kuqe të ndezur ndërsa njofton bashkëpunimin veror të Inamorata me Mirror Palais!

Modelja dhe sipërmarrësja Emily Ratajkowski gjen gjithmonë mënyra të reja për të tregtuar linjën e saj të rrobave të banjos nga kompania e saj Inamorata Woman. Këtë javë, modelja 31-vjeçare e Vogue ndau një vështrim se si duket koleksioni i saj i ri. Në vend që të pozonte në një plazh të pacenuar me rërë të bardhë ose pranë një pishine luksoze pafundësie, banorja e Nju Jorkut ka treguar modelet e saj të fundit në një dush me pllaka blu.

Nëna beqare u pa e veshur me bikini të kuqe teksa flokët e saj ngjyrë kafe çokollatë i binin në supe, ndërsa laget në imazhet e reja të shpërndara në rrjetet sociale të enjten. Ylli, i cili u pa për herë të fundit me një xhaketë sportive me ngjyrë të gjelbër në Nju Jork, shkroi në mbishkrimin e saj në Instagram, “Inamorata Woman x Mirror Palais”, ndërsa shtoi se koleksioni do të debutonte më 26 maj.

Kujtojmë se supermodelja e njohur Emily Ratajkowski nuk e përjashton nisjen e një romancë me një tjetër grua. “Do të doja shumë”, tha bukuroshja në kopertinën e saj të re për HommeGirls. “Duke pritur që të vijë e duhura” shtoi modelja. Ratajkowski shpjegoi se aspektet fizike të një personi nuk janë ato që janë më të rëndësishmet për të.

Unë kam qenë gjithmonë dikush që tërhiqem më shumë nga energjia sesa nga specifikat e fizikës, kështu që ndonjëherë do të më godasë rastësisht dhe do të jem si, ‘Uaa, jam i tërhequr nga ky person’.