Celebrities Gossip Showbiz

Emocionuese! Fero dhe Arbenita bëhen prindër për herë të parë…

Reperi Fero është bërë baba për herë të parë. Në orët e para të ditës së sotme, modelja Arbenita Ismajli solli në jetë fëmijën e saj të parë nga martesa me reperin Fero.

Madje ishte vetë Arbenita ajo që na bëri me dije këtë lajm kaq të mrekullueshëm, duke postuar një fotografi pranë foshnjës.  Gjinia e foshnjës është vajzë, por ende nuk është zbuluar emri i saj.

Modelja preferoi që të mos ia tregonte fytyrën vogëlushes së sapolindur, por tregoi se ajo lindi mëngjesin e kësaj dite.

Gjithashtu edhe Fero s’ka pak minuta që ka ndarë një fotografi të ëmbël pranë vogëlushes, me Arbenitën.

Kujtojmë se Arbenita dhe Fero para pak muajsh kurorëzuan dashurinë me martesë, ndërsa deri në fund të shtatzënisë ajo nuk tregoi se është në pritje të ëmbël.