Celebrities Gossip Showbiz

Është apo jo në një lidhje, Morena Taraku më në fund përgjigjet!

Morena Taraku është një personazh që nuk para bëhet kryefjalë e portaleve në lidhje me skandale apo opinione publike, megjithatë gjithmonë arrin të fitojë vëmendje me fotot provokuese. Këngëtarja shfaqet në çdo dalje të sajën shumë e kuruar.

Ditën e sotme Morena ka publikuar një ‘Ask’ në Instastory, ku ndjekësit e saj i kanë drejtuar pyetje të shumta dhe Morena ka zgjedhur t’u përgjigjet disa prej tyre. Dihet që Morena e mban shumë të fshehtë jetën e saj private e për këtë gjithë janë kuriozë të zbulojnë më shumë rreth saj. Një prej ndjekësve e ka pyetur Morenën nëse është apo jo në një lidhje dhe bukuroshja nuk ka nguruat t’i përgjigjet;

A je single?

poooo

Së fundmi Morena është shfaqur në një gjendje jo të mirë shëndetësore, por mesa duket nga postimet e saj në Instastory, bukuroshja e ka marrë veten dhe ditën e sotme ka treguar se po punon në një studio muzikore. Në foto Morena ka shkruar “jetë” e me sa duket studioja muzikore për të është një vend relaksi dhe shërimi, një vend që e bënë të ndihet më mirë. Bukuroshja ka një kohë të gjatë që nuk ka publikuar asnjë projekt muzikor e duket se nuk do të presim shumë dhe shumë shpejt Morena do të vij me një këngë të re.