A Live Night Celebrities Music

Eugent Bushpepa do të jetë artisti i kësaj jave në “A Live Night”!

A Live Night është prodhimi më i ri në Top Channel që padyshim është një risi e ekraneve tona. Deri më tani keni pasur mundësinë të shihni në intervista shumë më ndryshe nga sa jeni mësuar disa nga artistët e ‘A Live Night’ dhe t’i dëgjoni duke performuar ‘live’ teksa na falin një emocion shumë të vecantë duke performuar hitet e tyre ndër vite.

E teksa keni dëgjuar rrëfimet e Arilena Arës, Ylli Limanit, Ronela Hajatit, Capital T dhe Soni Malajt një tjetër artist konfirmohet ekskluzivisht për ju! Bëhet fjalë për një ndër artistët më të mirë të rrymës rrok dhe alternative metal në Shqipëri, Eugent Bushpepa.

Artisti do të jetë pjesë e ‘A Live Night’ për të na treguar detaje që nuk i dinit më parë nga jeta e tij, duke nisur që nga fëmijëria e tij e duke vazhduar deri në ditët e sotme. Ndërkohë për të gjithë ju që ditën e djeshme nuk keni mundur dot të ndiqni rrëfimin dhe performancat live të këngëtares Soni Malaj mund të klikoni këtu.