Celebrities Gossip Showbiz

Gjysma e shqiptarëve e urrente, Olta Gixhari tregon se si ndjehej atë kohë!

Dihet tashmë se Olta Gixhari do të jetë pjesë e filmit “Në kuadër të dashurisë” dhe madje në një nga rolet kryesore. “Në kuadër të dashurisë” do të jetë një komedi romantike, ku nuk do të mungojnë të qeshurat, por as lotët. Filmi shfaq një histori dashurie në kohët moderne që ndërlidh jetët e dy njerëzve dhe të familjeve të tyre.

Ditën e sotme Olta ka zhvilluar një ‘Ask’ në Instastory, ku ndjekësit i kanë drejtuar pyetje të ndryshme e disa prej tyre aktorja u është përgjigur. Një pyetje mjaft të veçantë, lidhur me pjesëmarrjen e saj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP, Olta është pyetur se si është ndjerë kur e kuptoi se e urrente gjysma e shqiptarëve.

U lumturova shumë, që e para kisha gjysmën tjetër të shqiptarëve, dhe që kisha shkaktuar ndjesi kaq të forta si dashuri-urrejtje pasi është pika më e lartë e suksesit që mund të mbërrihet nga një reality show. Por mos harroni që një fije e hollë i ndan, se kur dola të gjithë më donin përsëri brenda shtëpisë

E pyetur nëse bashkëshorti i saj do të jetë me të në premierat e filmit, Olta ka dhënë një përgjigje.