Celebrities Gossip Showbiz

Harry Styles dhe Olivia Wilde një hap larg altarit?!

Harry Styles thuhet se është gati t’i bëjë propozimin të dashurës së tij, Olivia Wilde. Çifti, i cili u takua në xhirimet e filmit “Don’t Worry Darling” në shtator të vitit 2020, janë zyrtarisht në lidhje për më shumë se një vit.

Para Harry, aktorja dhe regjisorja Olivia ishte fejuar me komedianin Jason Sudeikis me të cilin ka dy fëmijë. Ata u ndanë në nëntor të vitit 2020. Miqtë thanë se Harry është plotësisht i dashuruar me 38-vjeçaren dhe planifikon të ulet në gjunjë shumë shpejt. Një burim i tha Closer:

Harry është më i lumtur se çdo herë tjetër në këtë marrëdhënie dhe i kënaqur plotësisht me Olivia. Ai po vjen në një fazë të jetës ku është gati të ndërtojë një familje. Ai po i mban gjërat në heshtje, por miqtë mendojnë se ai do ta bëjë propozimin shumë shpejt. Kalimi i kohës me fëmijët e Olivia dhe të qenit në një marrëdhënie kaq të lumtur me të e ka bërë atë të etur për të hedhur hapin tjetër me të.

Jeta e dashurisë së 28-vjeçarit më parë ishte në titujt kryesorë kur ai dilte me prezantuesen e ndjerë televizive Caroline Flack, e cila ishte 14 vjet më e madhe se ai kur Harry ishte 17 vjeç. Ai gjithashtu ka dalë shkurtimisht me yllin e popit Taylor Swift dhe modelen Kendall Jenner.