Celebrities Music Showbiz

Heidi Klum tani në një tjetër fushë përveç modelimit…

Heidi Klum është tashmë një nga supermodelet më të njohura dhe më të bukura në botë, por tani ajo është gati të tregojë edhe talentin e saj në muzikë. Modelja ka bashkuar forcat me reperin Snoop Dogg dhe dyshen e producentëve Weddingcake për një këngë të re.

Kënga, e cila quhet “Chai Tea With Heidi” ishte një nga qëllimet kryesore në listën e saj për vitin. Duke bërë gjithçka për të bërë përshtypje me debutimin e saj, videoklipi shoqërues është xhiruar nga fotografi i njohur, Rankin. Me një paraqitje të nxehtë në klip së bashku me reperin, Heidi dëshmon se ‘më pak është më shumë’, duke u shfaqur pa reçipeta nën fustanin e saj të tejdukshëm, ndërsa Snoop zgjodhi një xhaketë tipike ngjyrë portokalli të zbukuruar me gëzof.

Duke folur për aventurën e saj të re në botën e muzikës, Heidi u shpreh:

Më pëlqen të dal jashtë zonës sime të rehatisë dhe të sfidoj veten, kështu që ishte diçka që padyshim po e konsideroja. Por e dija se ishte vetëm një person me të cilin doja të këndoja. Unë jam një fanse e madh e Snoop Dogg. E kontaktova për idenë dhe, për habinë dhe kënaqësinë time, ai më ftoi të vij në studion e tij. Më pëlqen një këngë që i bën njerëzit të duan të kërcejnë dhe të argëtohen dhe Snoop ndihmoi që ta realizoj këtë. Ndonjëherë, më duhet të pickoj veten për t’u siguruar që nuk po e ëndërroj këtë sepse është me të vërtetë një ëndërr e realizuar.