Celebrities Showbiz

I nënshtrohet një operacioni urgjent në fetus, çfarë ndodhi me Kourtney Kardashian?!

Kourtney Kardashian është plot mirënjohje pasi përjetoi një komplikacion të frikshëm mjekësor gjatë shtatzënisë. Në faqen e saj të verifikuar në Instagram të mërkurën, pranë një fotoje bardh e zi të dorës së saj, duke mbajtur bashkëshortin Travis Barker në atë që duket të jetë një shtrat spitalor, ajo shkroi:

Si dikush që ka pasur tre shtatzëni vërtet të lehta në të kaluarën, nuk isha e përgatitur për frikën se mos nxitohesha për një operacion urgjent të fetusit. Unë nuk mendoj se dikush që nuk ka kaluar një situatë të ngjashme mund të fillojë ta kuptojë atë ndjenjë frike. Kam një mirëkuptim dhe respekt krejtësisht të ri për nënat që u është dashur të luftojnë për foshnjat e tyre gjatë shtatzënisë. Do t’u jem përgjithmonë mirënjohëse mjekëve të mi të jashtëzakonshëm që shpëtuan jetën e foshnjës sonë.


Kardashian dhe Barker, i cili është bateristi i Blink-182, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë së bashku. Ajo gjithashtu ka tre fëmijë me ish-in e saj Scott Disick, dhe Barker është baba i dy fëmijëve dhe njerku i njërit, nga një lidhje e mëparshme.

I jam përjetësisht mirënjohëse bashkëshortit tim që nxitoi pranë meje nga turneu për të qenë me mua në spital dhe për t’u kujdesur për mua. Falënderimi i takon Zotit. Dalja nga spitali me djalin tim në bark dhe të sigurt ishte bekimi më i vërtetë.

Ylli i realitetit njoftoi se ishte shtatzënë në një video të postuar në Instagramin e saj në qershor. Më vonë atë muaj, dyshja zbuluan se po prisnin një djalë. Vetëm javën e kaluar, Blink-182 njoftoi në mediat sociale se për shkak të një çështjeje urgjente familjare, Barker duhej të kthehej në shtëpi  dhe shfaqjet e tyre në Glasgow, Skoci, Belfast, Irlanda Veriore dhe Dublin, Irlandë do të shtyheshin.