Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Fashion Magazine

Ja se si ishin veshur yjet në eventin e “Dolce & Gabbana”-s!

Duke shkëlqyer në Itali! Një nga ngjarjet më të rëndësishme të modës të Dolce & Gabbana e cila u mbajt në Venecia këtë fundjavë. Domenico Dolce dhe Stefano Gabbana prezantuan koleksionin e tyre më të fundit ‘Alta Moda’. Të famshëm jo vetëm nga bota e muzikës shkëlqyen me veshjet e tyre unike dhe mjaft të veçanta.

Para shfaqjes Gabanna dhe Dolce thanë se kishin në plan të prezantonin një anë më të re të Alta Moda, pasi sipas tyre të gjithë mendojnë se moda është për të vjetrit, por nuk duhet të jetë kështu. Prandaj shumë të ftuar ishin të rinj.

Koleksioni u frymëzua nga artizanati vendas dhe kultura e Venecias. Shumë veshje përmbanin qendisje tradicionale dhe krijime me tyl. Ja se cilët ishin yjet që dominuan në këtë event!

1. Jennifer Lopez

2. Normani

3. Zoe Saldana

4. Saweetie

5. Helen Mirren

6. January Jones

7. Doja Cat

8. Bebe Rexha

9. Heidi Klum dhe Tom Kaulitz

10. Vanessa Bryant

11. Jennifer Hudson

12. Ciara