Celebrities Gossip Showbiz

“Ja si përfundova…”/Chiara Ferragni shfaqet e përlotur në TikTok!

Që pas skandalit të Pandoros dhe aq më tepër që nga ndarja me Fedez, Chiara Ferragni ka qenë më pak aktive në rrjetin social Instagram dhe së fundmi ka qenë më aktive në llogarinë e saj në TikTok: rrjeti social që pëlqejnë të rinjtë mund të jetë një mënyrë për të rikthyer popullaritetin e humbur?

E sigurt është se në orët e fundit sipërmarrësja është fokusuar te tema e dashurisë që kanë përfunduar, për të pushtuar një pjesë të publikut. Faji si të thuash mund të jetë edhe i një trendi viral në TikTok, i lindur në melodinë e këngës Coez. Përdoruesit tregojnë historitë e tyre dhe vështirësinë për të harruar një dashuri gjithëpërfshirëse; një temë që nuk e la indiferente Ferragni-n, e cila publikoi një video me lot: “Ja si përfundova duke lexuar të gjitha historitë e këtij trendi”, ka shkruar ajo duke iu referuar jo vetëm këngës së Coez-it, por sigurisht edhe gjendjes së saj pas fundit të martesës me Fedez.

@chiaraferragni♬ Le parole più grandi  – Coez

Asnjë referencë e qartë për ish-in, padyshim, edhe nëse ditët e fundit influencuerja duket se ka hedhur një kunjë ndaj tij. Në një nga fotot e fundit të publikuara, ajo ka pozuar e buzëqeshur para bustit të Napoleonit I. Asgjë e çuditshme, mund të mendohet, por fansat e Ferragni nuk e kanë pasur të vështirë ta lidhin foton me fjalët që Marracash i ka drejtuar reperit disa kohë më parë, duke e quajtur atë “një xhuxh me sindromën Napoleon”. Miqtë më të ngushtë të Ferragni komentuan të gjithë me të njëjtin emoji, një hark gati për të gjuajtur një shigjetë.

Të gjithë përpiqen të reagojnë në mënyrën e tyre ndaj vështirësive të këtij momenti, duke pasur në krah miqtë e vjetër dhe padyshim edhe familjet. Edhe mes tyre harmonia e së shkuarës duket vetëm një kujtim.