Celebrities Gossip Showbiz

Janë prerë pjesët e Pete?! Në episodin e ri të The Kardashians Davidson nuk shfaqet askund!

Pete Davidson është dëgjuar, por ende nuk është parë në The Kardashians të Hulu, një traditë që vazhdon edhe në episodin e kësaj jave, edhe pse Pete ishte i pranishëm gjatë një udhëtimi në Orlando me Kim Kardashian.

Vetëm disa ditë para Met Gala 2022, Kim 41-vjeçare shkoi për të provuar edhe një herë fustanin ikonik të Marilyn Monroe të vitit 1962, pas një stërvitje të fortë. Pete u pa me Kim në udhëtimin për në Orlando gjatë një videoje që u shfaq në fillim të majit, i veshur me një fanelle kuqezi dhe një kapele bejsbolli blu, megjithëse fytyra e tij nuk u shfaq në episod dhe zëri i tij nuk u dëgjua, megjithëse busti i tij u tregua shkurt.

Fillimi i episodit të ri tregon Kim që fluturon për në Orlando për herë të fundit me shpresën se do të veshë fustanin Marilyn në Met Gala. Ndërsa Pete nuk shfaqet, ka poza kur tre gra, të gjitha të veshura me doreza të bardha, përpiqen të punojnë me fustanin ikonik dhe shihet një burrë me një këmishë të kuqe, pantallona të zeza dhe këpucë të bardha, i cili, kur krahasohet me videon e mëparshme, është qartë Pete Davidson.

Mungesa e Pete sigurisht që nuk është befasuese, pasi zëri i tij është dëgjuar vetëm për një kohë të shkurtër ose jashtë kamerës ose në telefon.